7 grudnia 2023

Jednym z najważniejszych sprzętów pakowanych na wakacje jest apteczka. Może przydać się już w podróży, zwłaszcza wtedy, gdy pasażerami są dzieci.

Powinna być zaopatrzona w podstawowe środki opatrunkowe, które przydadzą się przy zadrapaniach, otarciach i innych kontuzjach. Tak więc plastry różnej wielkości, bandaże, jałowe opatrunki, woda utleniona, maść przyspieszająca gojenie się ran, termometr, pęseta, nożyczki i rękawiczki jednorazowego użytku są absolutnym minimum, które daje poczucie bezpieczeństwa.

Do kompletu w podręcznej apteczce muszą się znaleźć leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, węgiel, wapno, środki antyalergiczne i wszystkie te, które podróżujące osoby przyjmują każdego dnia. Ludzie przewlekle chorzy również wyjeżdżają na wakacje, dlatego powinny mieć ze sobą osobistą apteczkę ze swoimi lekarstwami. Swoją apteczkę możesz uzupełnić dzięki pomocy https://hurtmedyczny.pl/ 

Dla wszystkich jadących na kemping przydatne zaś będą odpowiednie kremy lub olejki do opalania i po opalaniu, maść z panthenolem, preparaty odstraszające komary i meszki oraz żele łagodzące ukąszenia.

babskaelka.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.