7 grudnia 2023

Turystyczna łazienka

Dobrze zorganizowane ośrodki turystyczne mają na swoim terenie łazienki i toalety. Na kempingu może to czasem być niewystarczające, bo niektóre przyczepy i namioty usytuowane są w znacznej odległości od sanitariatów. Jest to po prostu niewygodne i wtedy warto zorganizować sobie niewielką umywalnię tuż obok miejsca stacjonowania.

W sprzedaży są od niedawna bardzo pomysłowe kempingowe prysznice przenośne. Napełniony wodą pojemnik trzeba zostawić na słońcu do ogrzania, następnie poprzez napompowanie tworzy się ciśnienie pozwalające na korzystanie z prysznica. Dla większego komfortu można zorganizować tymczasową osłonę w postaci parawanu.

W wydzielonej przestrzeni dobrze jest też ustawić składane turystyczne wiadro i miski różnej wielkości, które znacznie ułatwią transportowanie wody. Są one różnej pojemności oraz wykonane z takiego tworzywa, które nie powoduje odkształcania się pod wpływem ciężaru. Te sprzęty są bardzo praktyczne w użyciu i łatwo je zapakować do bagażu, bo po złożeniu zajmują niewiele miejsca.

babskaelka.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.