1 czerwca 2023

Jaką kuchenkę zabrać na kemping?

www.konsulat-slowenia.pl

Niezbędnym sprzętem kempingowym jest kuchenka, na której możemy przygotowywać codzienne posiłki. Mieszkając w namiocie powinniśmy ją mieć w swoim wyposażeniu, bo jest to pewna niezależność od bazy, którą oferuje nam organizator kempingu.

Korzystamy z niej w dogodnym dla nas czasie i okolicznościach. Nie jesteśmy skazani wyłącznie na suchy prowiant lub bywanie w stołówce w określonych godzinach.

Swobodne dysponowanie czasem podczas wakacji jest przecież bardzo ważne i pozwala zorganizować dzień według naszych upodobań. Tradycyjne butle gazowe są wykorzystywane najczęściej, bo możemy mieć do nich tylko palniki, które w łatwy sposób się do nich przykręca, są niewielkie.

Możemy też wykorzystywać elektryczne kuchenki turystyczne, jeżeli istnieje możliwość podłączenia sprzętu do sieci albo takie na różne paliwa ciekłe lub spirytusowe. Jaki rodzaj kuchenki wybierzemy zależy od tego, jak długo zamierzamy być na kempingu, czym podróżujemy i czy będziemy robić pełne posiłki domowe, czy też tylko gotować wodę na herbatę.

www.chutir.pl
babskaelka.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.